www.scartshow.pl

Piękne, zadbane nogi są wizytówką każdej kobiety. Niestety w czasie ciąży wiele z nich chowa nogi za długimi spódnicami lub spodniami, gdyż w tym okresie dotyka je wiele zmian. Nogi noszą bowiem ciężar średnio o kilkanaście kilogramów większy, niż to miało miejsce przed ciążą. Przez to stają się obolałe oraz opuchnięte.

Wizualnie nie są już tak smukłe, jak wcześniej. Na szczęście jest kilka sposobów na to, by tego uniknąć. Przede wszystkim w okresie ciąży zrezygnuj z wysokich obcasów oraz niewygodnych szpilek – nie ma bowiem sensu, aby na co dzień niepotrzebnie nadwyrężać mięśnie nóg. Postaw natomiast na wygodne obuwie, najlepiej sportowe, które zamortyzują twoje ruchy i odciąża zmęczone nogi.

Nakładaj na nogi także balsamy: nawilżające, aby odżywić skórę oraz chłodzące, by pomóc im się zregenerować. Kiedy odpoczywasz staraj się natomiast kłaść nogi zawsze przed sobą, wyprostowane. Poprawi to krążenie i nie będzie ich niepotrzebne nadwyrężać. Unikaj też siadania z nogą założoną na nogę, nie noś bardzo opinających spodni czy skarpet – te drobne elementy znacząco poprawią twój komfort.

sprawdzenie mieszkania przed kupnem https://www.uroda-alice.pl/zabiegi/opalanie-natryskowe