www.amhcoaching.pl

„The Voice of Poland” jest polskim programem rozrywkowym typu talent show, którego premiera miała miejsce we wrześniu 2011 roku. Program ten jest emitowany przez telewizję publiczną. Jego głównym celem jest wyłonienie najlepszych talentów wokalnych w kraju.

Uczestnicy programu są wybierani w drodze wieloetapowej eliminacji, która rozpoczyna się zgłoszeniem, a kończy przesłuchaniem w ciemno, w obecności trenerów. Zwycięzca, który zostanie uznany przez trenerów i telewidzów Najlepszym głosem w Polsce, otrzyma propozycję podpisania kontraktu fonograficznego z wytwórnią Universal Music Polska. Do tej pory, w sześciu edycjach programu, udało się to Damianowi Ukeje w 2011 roku, Natalii Sikorze w maju 2013 roku, Mateuszowi Ziółko w listopadzie 2013, Juanowi Carlos Cano w maju 2014 roku, Aleksandrze Nizio w grudniu 2014 roku oraz Krzysztofowi Iwaneczko w listopadzie 2015 roku, którego trenerem była Maria Sadowska.

W sześciu edycjach trenerami uczestników programu byli: Andrzej Piaseczny, Kayah, Adam Darski, Anna Dąbrowska, Justyna Steczkowska, Tomson i Baron z zespołu Afromental, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk, Edyta Górniak oraz Maria Sadowska. „The Voice of Poland” jest programem transmitowanym przez telewizję publiczną, jednak możliwe jest także jego oglądanie w serwisie internetowym Vod.tvp.

pl.

http://eventino.pl/atrakcje/warsztaty/warsztaty-malarskie/ Kar&Eli