O dłonie dbać należy cały czas, także wtedy, kiedy wykonujemy zwykłe, domowe czynności. Wcieranie w skórę najlepszych kremów nic bowiem nie da, jeżeli nie będziesz chronić dłoni przed szkodliwymi czynnikami takimi jak detergenty czy drażniące substancje.

Dlatege też wykonując domowe obowiązki pamiętaj o tym, aby zawsze chronić swoje dłonie nakładajac rękawiczki. Rękawice ochronne to obowiązkowy element podczas wykonywania np.

prac ogrodowych. Brud zostanie na rękawicach, a nie dostanie się pod nasze paznokcie i w linie papilarne.

Rękawice sprawdzą się jednak także podczas zmywania naczyń czy ścierania kurzy. Będą barierą ochronną , która uniemożliwi skórze dłoni kontakt z detergentami i preparatami czyszczącymi.

Po zakończeniu pracy i ściągnięciu rękawiczek pamiętaj o tym, by umyć dłonie, gdyż od wewnątrz rękawice są zazwyczaj pokryte talkiem. Talk ma właściwości wysuszające, dlatego też ważne jest, aby wsmarować następnie w dłonie warstwę kremu nawilżającego.

http://epelo.pl/produkty/asortyment/fryzjerstwo/wlosy/koloryzacja-wlosow/koloryzacja-poltrwala,2,21865 dieta oczyszczająca na skórę i włosy