www.kobiecyswiat.com.pl

Ciągły stres i życie w szybkim tempie z pewnością nie wpływają pozytywnie na zdrowy wygląd Twojej skóry. Jeśli zauważyłaś, że Twoja skóra jest pozbawiona blasku, jest poszarzała i wygląda na zmęczona – zapewnij jej zastrzyk odżywczy. Możesz przygotować go samodzielnie wykorzystując do tego celu owoc awokado. Awokado ma właściwości nawilżające i uelastycznia skórę.

Dodatkowo dodaje jej blasku i sprawia, że skóra promienieje oraz wygląda młodo i zdrowo. Przepisów na domowe kosmetyki z dodatkiem awokado jest co niemiara. Najbardziej pomocne będą jednak wszelkiego rodzaju odżywcze maseczki do twarzy. Awokado zmiksuj z żółtkiem jajka i kilkoma kroplami cytryny.

Tak powstałą mieszaninę nałóż na skórę twarzy na kilkanaście minut po czym zmyj. W przypadku, gdy niezbyt lubisz zapach surowego jajka, swoją maseczkę możesz przygotować bez tego składnika. Wystarczy samo awokado i sok z cytryny. Ten owoc możesz także połączyć z wywarem z zielonej herbaty.

Głównym składnikiem wszystkich tych maseczek jest awokado. To ono ma właściwości silnie nawilżające i regenerujące. Odżywia zmęczoną skórę i sprawia, że staje się ona promienna. Wypróbuj naturalne kosmetyki z awokado, a już nigdy nie sięgniesz po odżywczą maseczkę ze sklepu.

W tym sezonie modne suknie na wieczór będą w kolorach jaskrawych okulary ray ban poznań