Niezwykłe właściwości, zamknięte w olejku arganowym, zdobyły już wiele serc na całym świecie. Ta złocista ciecz jest składnikiem wielu kosmetyków, takich jak mydła, kremy, szampony czy balsamy.

Niesamowity olej jest wręcz idealnym środkiem na różne dolegliwości. Olejek arganowy z powodzeniem można stosować na twarz.

Jego lecznicze działanie szybko zmiękcza skórę, zwęża pory i rozjaśnia cerę. Preparat szybko się wchłania, a ponadto pięknie pachnie, dzięki czemu świetnie odpręża, warto więc dodawać zawsze kilka kropli tego płynu do kąpieli.

Olejku można również używać w połączeniu z solą algową do peelingu ciała. Kosmetyk doskonale nadaje się również do odżywiania suchych i zniszczonych włosów.

Preparat szybko regeneruje zniszczone końcówki i dodaje im blasku. Olej arganowy działa również na rozstępy i skutecznie uelastycznia ciało.

Bez obaw można używać go również do pielęgnacji podrażnionej skóry niemowląt. Zmiękczające właściwości olejku arganowego sprawiają, że idealnie nadaje się on także do rąk oraz paznokci.

Preparat skutecznie zmiękcza suche skórki wokół paznokci.

wenerolog poznań prywatnie gielda.ofefundusze.pl