culturecafe.pl

Załóżmy, że jest już garnitur, jednak na tym nie koniec zakupów. Elegancki i stylowy pan nie może zapomnieć o właściwych dodatkach. Istnieją dwie opcje w materii tego, co znajdzie się wówczas pod męską szyją. Można zdecydować się na krawat lub na muchę.

Ten pierwszy cieszy się dziś znacznie większą popularnością. Krawaty uchodzą za bardziej uniwersalne i pasują do każdej okazji. Świetnie sprawdzą się na kolacji biznesowej, balu, rodzinnej uroczystości czy egzaminie na uczelni. Mucha, choć nierzadko prezentuje się znakomicie, jest bardziej zobowiązująca i pasuje głównie do oficjalnych towarzyskich sytuacji, z balem na czele.

Istnieją rozmaite sposoby wiązania krawatów – kopalnią wiedzy na temat typów węzłów jest internet, gdzie nie brakuje świetnych porad w tym zakresie. Podobnie rzecz ma się z muchami. Możemy kupić gotową, ze specjalnym zapięciem, którą po prostu zakłada się pod kołnierzem i zawsze wygląda znakomicie. Tradycyjnie jednak mucha jest odpowiednio przyciętym kawałkiem materiału, który mężczyzna sam musi zawiązać, nadając jej pożądany kształt.

joggery męskie garnitury śląskie