www.dayglob.com.pl

Chociaż wydawać się może, że malowanie paznokci to rzecz dziecinnie prosta to jednak nie każda z nas potrafi to zrobić sprawnie i uzyskać zadowalający efekt. Często bowiem podczas malowania powstają smugi i zacieki, które nie wyglądają zbyt estetycznie. Wszystkiemu można jednak zaradzić, jeżeli będziesz wykonywać domowy manicure poprawnie od strony technicznej.

Oto kilka wskazółwek jak samodzielnie uzyskać efekt manicure niczym prosto z salonu kosmetycznego. Podstawą jest dobrze przygotowana płytka paznokcia – nałóż na nią bezbarwną bazę, dzięki czemu lakier będzie się o wiele lepiej rozprowadzał. Kiedy już przejdziesz do malowania paznokci pamiętaj o tym, że im mniej ruchów pędzelkiem tym lepiej.

Lakier zacznij nakładać od środka płytki, tuż przy skórce. Staraj się dotrzeć pędzelkiem jak najbliżej krawędzi – dzięki temu odrosty paznokcia będą mniej widoczne. Malując natomiast brzegi nie domalowuj paznokci aż do samego brzegu – jeżeli pozostawisz po obu stronach kilka milimetrów niepolamowanej płytki to paznokcie będą wyglądały na smuklejsze.

https://montibello.pl/linie-produktow/cromatone-metallics/ https://aspazja.pl/zabiegi/blefaroplastyka-plastyka-gornych-powiek