Czasami jest tak, że nie bardzo mamy już gdzie powiesić wieszak, na którym nasi goście mieliby wieszać swoje okrycia. Albo nie ma wolnej przestrzeni na ścianie, żebyśmy mogli takie coś zamontować, albo może się okazać, że takie zawieszenie wieszaka, zburzyłoby wygląd danego pomieszczenia i całą koncepcję jaką na niego mieliśmy. Dlatego właśnie w takich chwilach najlepiej zrobimy, jeśli spojrzymy na inne rozwiązania, które proponują nam producenci tego typu rozwiązań.

Stojące wieszaki to dobry pomysł

Jeśli nie mamy wolnej ściany, ale jednocześnie mimo wszystko mamy trochę wolnej przestrzeni, zwłaszcza gdzieś tam w kącie, to może się okazać, że świetnym rozwiązaniem będą stojące wieszaki.

Można je postawić w kącie, a one są tak wytrzymałe, że nic złego nie będzie się z nimi działo przez długie lata. Dodatkowo warto wiedzieć, że takie stojące wieszaki zazwyczaj mają kilka haczyków, a to oznacza, że nawet większa ilość gości, spokojnie znajdzie dla siebie miejsce, aby móc się tutaj pozbyć swoich ubrań. Takie stojące wieszaki występują również w różnych kolorach, a to oznacza, że idealnie będziemy mogli je dopasować do wystroju danego wnętrza.

Przystępna cena

To co przemawia za skorzystaniem z takiego stojącego wieszaka, to z pewnością fakt, że są one w bardzo przystępnej cenie.

To oznacza, że naprawdę każdy może sobie pozwolić na zakup takiego stojącego wieszaka, przez co idealnie go dopasujemy do danego wnętrza. A jeśli zajdzie taka potrzeba, to zawsze na jakiś czas możemy zabrać takie stojące wieszaki z przedpokoju, co oznacza, że zyskamy trochę więcej miejsca, gdy na przykład, będziemy chcieli wnieść coś o większych gabarytach. Trzeba się dokładnie przyjrzeć temu, jak prezentują się takie stojące wieszaki. Może się okazać, że to będzie dla nas świetną propozycją, tym bardziej, że są one stabilne, a więc też nie będziemy musieli się przejmować, że coś złego się z nimi stanie, gdy powiesimy na nich wszystkie kurtki.

Warto uważnie przyjrzeć się takim wieszakom i rozważyć, czy nie będą one dla nas lepszym rozwiązaniem.

https://www.decolicious.pl/wieszaki-scienne-do-przedpokoju http://www.marmite.eu/lp/umywalki-owalne-nablatowe