www.teatr-akcje.suwalki.pl

Niestety wciąż, niesłusznie, makijaż permanentny wielu osobom kojarzy się z czymś kiczowatym i nienaturalnym. Jest tak zapewne dlatego, iż chyba każdy z nas widział w swoim życiu kobietę, która miała niewłaściwie wykonany makijaż tego typu. Stąd też takie a nie inne wyobrażenie o tym, że makijaż permanentny zawsze wygląda sztucznie.

Główną cechą poprawnie wykonanego makijażu permanentnego jest to, że wygląda on bardzo naturalnie. Jego zadaniem jest bowiem poprawianie urody poprzez skorygowanie drobnych wad i podkreślanie zalet. Dlatego też przy wykorzystaniu makijażu permanentnego poprawia się kolor ust nakładając na nie pigment zazwyczaj maksymalnie tylko trzy tony ciemniejszy od naturalnego koloru warg.

Brwi zaś wypełnia się metodą piórkową dorysowując jedynie pojedyncze włoski. Wszystko po to, by efekt końcowy był jak najbardziej delikatny i nie sprawiał wrażenia sztucznego. Jeżeli jednak już po zabiegu okaże się, że efekt końcowy wygląda zbyt sztucznie, to warto jest zgłosić się do salonu na poprawki.

Makijaż można wówczas nieco zneutralizować lub przy wykorzystaniu metody laserowej usunąć.

ginekolog krzyki Osocze bogatopłytkowe MAGELLAN